Article number:10042470EAN:4007698647483
Child with chewing gum bubble 2-fold made of poly black, white (W/H/D) 8x18x8cm
| IC / MC: | 4 / 12 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Set the tone in retail stores or offices with the polyresin figurine "Child with bubble gum bubble". Durable and stylishly designed, this sculpture in black and white offers a versatile decorative solution that combines durability and a modern touch. An attractive added value for sophisticated interiors.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Color: | Black |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 4 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8.5 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Height: | 18.5 cm |
| Weight IC: | 1.41 kg |
| Weight MC: | 4.24 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N033 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









