Article number:10045783EAN:4007698743024
Ceramic vase, white (W/H/D) 14x22x14cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 3 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elevate your retail space with this stylish white ceramic vase (14x22x14cm). Its durability and aesthetic versatility appeal to retailers and interior designers alike, adding timeless elegance and attractive margins to your collections. Ideal for retail and professional decoration.
| Color: | White |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 3 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 14 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 22 cm |
| Weight IC: | 1.05 kg |
| Weight MC: | 12.54 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45783 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












