Article number:10038448EAN:4007698523664
Ceramic rabbit black (W/H/D) 17x30x9cm
| IC / MC: | 3 / 6 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The black ceramic rabbit (17x30x9cm) combines minimalist design with high-quality workmanship. Ideal for retailers and interior designers looking for timeless elegance. Durable and versatile: perfect for appealing shop window decorations and stylish room concepts.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Black |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 3 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 30 cm |
| Weight IC: | 4.29 kg |
| Weight MC: | 4.29 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O030 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









