Article number:10041526EAN:4007698623586
Ceramic money box cow black, white (W/H/D) 11x16x12cm
| IC / MC: | 1 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Cow" money box made of high-quality ceramic offers retailers an attractive margin and presentation variety. The durable finish is ideal for use in the retail and design sector and attracts customers with its charming design. The perfect choice for inspiring room concepts.
| Color: | Black |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12.5 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 16 cm |
| Weight IC: | 0.62 kg |
| Weight MC: | 14.88 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N068 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









