Article number:10015624EAN:4007698156244
Ceramic fragrance lamp (W/H/D) 12x10x12 cm
| IC / MC: | 1 / 36 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 19/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elegant blue-beige ceramic lamp with glossy gradient surface. It is ideal for home decoration retailers and combines durability with high sales potential. The lamp features ornate cut-outs and appeals to discerning shoppers looking for stylish solutions for their interiors.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Grey |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 0.53 kg |
| Weight MC: | 19 kg |
| Shipping pallet: | 476 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W155, W553 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











