Article number:10016967EAN:4007698169671
Ceramic fragrance lamp, stove with jug in blue, W10 x D10 x H15 cm
| IC / MC: | 1 / 36 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Made from durable ceramic, the blue fragrance lamp combines aesthetic design with functional benefits, ideal for retailers and interior designers. It offers an attractive margin option and its versatility allows it to fit seamlessly into any professional interior. Perfect for high-impact presentations.
| Akzentfarbe: | Blau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Blue |
| Hauptfarbe: | Blau |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 0.58 kg |
| Weight MC: | 21 kg |
| Shipping pallet: | 432 |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W154 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










