Article number:10017519EAN:4007698175191
Ceramic fragrance lamp, 3 assorted (W/H/D) 10x13x10 cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
For retailers and interior designers, our durable ceramic fragrance lamps in three elegant designs offer an attractive presentation in the retail space. Ideal choice for commercial environments as they combine versatility and an appealing aesthetic appeal. Ideal for resellers.
| Color: | Grey |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 13 cm |
| Weight IC: | 18630.42 kg |
| Weight MC: | 10 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W328/H184 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











