Article number:10042801EAN:4007698656997
Ceramic couples vase, beige (W/H/D) 13x22x7cm
| IC / MC: | 1 / 16 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The ceramic couples vase stands out in the retail sector with its original design and appealing beige shade. Durable ceramic ensures high stability and versatile use in modern decor concepts. Ideal for commercial buyers who want to attract discerning customers.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | Beige |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 16 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 7 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 22 cm |
| Weight IC: | 0.9 kg |
| Weight MC: | 14.43 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W404 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











