Article number:10042824EAN:4007698657772
Ceramic cat head vase, white (W/H/D) 15x28x11cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elegant ceramic vase with cat head design, ideal for retailers and interior designers. The white, high-quality finish offers durability and appeal in a commercial environment. Perfect for stylish display and versatile decoration in modern retail spaces. Optimal for increasing sales through appealing aesthetics.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 28 cm |
| Weight IC: | 1.1 kg |
| Weight MC: | 13.2 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W071 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











