Article number:10030111EAN:4007698310905
Ceramic angel white, black (W/H/D) 18x38x8cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Impressive design meets durable ceramic: the white angel with golden accents is ideal for B2B retail requirements. Set stylish accents in the shop window and benefit from versatile application options and attractive margins. Perfect for sophisticated interior designs.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 18.5 cm |
| Height: | 38 cm |
| Weight IC: | 1 kg |
| Weight MC: | 6 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W950 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









