Article number:10035564EAN:4007698445546
Cat with heart decoration made of ceramic white, black, gold (W/H/D) 14x19x11cm
| IC / MC: | 2 / 18 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Go for high-quality ceramic decoration with "Cat with a heart": Ideal for retailers who want charming accents in their product range. Durability and elegant design in white, black and gold offer versatile use in window displays or interior design and optimize your product margin.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 18 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 14 cm |
| Height: | 19 cm |
| Weight IC: | 1.34 kg |
| Weight MC: | 12.02 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O039 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









