Article number:10038854EAN:4007698535476
Cat made of clay gray 2-fold, (W/H/D) 7x10x6cm
| IC / MC: | 12 / 72 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Discover the charming "Cat made of clay gray 2-fold" - ideal for retailers and interior designers. High-quality clay guarantees durability, while the stylish design is versatile and can be used to enhance your product range and inspire customers. Optimized for decorative variety.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Ton |
| Color: | Grey |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Ton |
| Material: | Clay |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 7 cm |
| Height: | 9.5 cm |
| Weight IC: | 1.85 kg |
| Weight MC: | 11.09 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | N033 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









