Article number:10026456EAN:4007698059040
Bunny man and woman made of poly black 2-fold, (W/H/D) 10x12x32cm
| IC / MC: | 2 / 12 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your decorative offerings with these elegant rabbit figurines made of durable polyresin. The black finish adds timeless elegance. Ideal for window displays and interior design projects, they create a stylish accent that adds value for your customers and increases sales appeal.
| Color: | Black |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 2 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 31.5 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Height: | 11.5 cm |
| Weight IC: | 1.23 kg |
| Weight MC: | 7.39 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O078 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









