Article number:10038661EAN:4007698529680
Bunny made of natural wood (W/H/D) 4x10x4cm
| IC / MC: | 12 / 216 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This rabbit made of natural wood (4x10x4 cm) combines durable quality with stylish design, ideal for seasonal retail decorations. Its handy size allows for flexible presentations, increases the attractiveness of your displays and offers attractive margins for commercial buyers.
| Akzentmaterial: | Holz |
|---|---|
| Color: | Nature |
| Hauptmaterial: | Holz |
| Material: | Wood |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 216 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 0.3 kg |
| Weight MC: | 5.4 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O025 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









