Article number:10045684EAN:4007698739928
Bunny made of metal/mango wood, flowers, colorful (W/H/D) 13x17x5cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The colorful rabbit made of durable metal and fine mango wood brings a breath of fresh air to your decorative range. Ideal for retailers and interior designers, it impresses with its versatility and an attractive margin that can be used profitably in any setting.
| Color: | Multicolor |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Metal |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 0.83 kg |
| Weight MC: | 3.31 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ45684 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











