Article number:10044902EAN:4007698715892
Bunny flower decor made of poly, gray/green/yellow (W/H/D) 13x25x11cm
| IC / MC: | 1 / 8 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Enhance your retail and design spaces with the Hase Blumen Dekor made of poly. Crafted for durability, its intricate floral accents in gray, green, and yellow offer versatile appeal. Ideal for seasonal displays, boosting aesthetic value while promising attractive margins for retailers.
| Color: | Grey |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Easter, Spring |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 13 cm |
| Height: | 25 cm |
| Weight IC: | 0.52 kg |
| Weight MC: | 6.2 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | ZZZ44902 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









