Article number:10030084EAN:4007698310097
Buddha with 4 tealight holders, wooden tray, decorative stones, made of poly gold (W/H/D) 41x17x11cm
| IC / MC: | 1 / 6 |
|---|---|
| PU: | 2 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Elevate your retail space with the stylish poly gold Buddha tealight holder set. Perfect for retail and design projects, it offers durable, quality craftsmanship and versatile uses that will attract customers and increase your sales. Ideal for adding calm and elegance to any setting.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Polyresin |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 6 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 41 cm |
| Height: | 17 cm |
| Weight IC: | 1.02 kg |
| Weight MC: | 6.14 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | A040 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









