Article number:10027446EAN:4007698066987
Box set winter forest metal gray set of 3, (W/H/D) 19x8x19cm, 16x7,5x16cm, 13x7x13cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This elegant box set made of gray metal combines durability with stylish design. Ideal for retailers and interior designers, it offers versatile display options and increases sales value with an attractive look in winter decor. Perfect for use in retail or as a stylish storage solution.
| Akzentfarbe: | Grau |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Grey |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Grau |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 19.7 cm |
| Width: | 19.7 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Weight IC: | 3.18 kg |
| Weight MC: | 12.72 kg |
| Set: | Yes |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W961 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









