Article number:10038954EAN:4007698538408
Bowl rabbit flower decoration made of ceramic green, pink 2-fold, (W/H/D) 15x11x10cm
| IC / MC: | 6 / 24 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Bunny flower decor" bowl made of durable ceramic is ideal for stylish retail presentations or sophisticated interior design projects. Its charming design in green and pink creates versatile decoration options and optimizes margins thanks to its appealing aesthetics and high-quality finish.
| Color: | Green |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Season: | Easter |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 24 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 10.5 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 11.1 cm |
| Weight IC: | 1.73 kg |
| Weight MC: | 6.94 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O086 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











