Article number:10038994EAN:4007698539252
Bird made of natural ceramic, green 2-fold, (W/H/D) 20x12x13cm
| IC / MC: | 6 / 18 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High-quality ceramic birds in natural and green tones, ideal for retailers and interior designers: durable and versatile for use in decorative arrangements. Perfect for window displays and sales exhibitions, they offer a first-class margin and blend elegantly into professional environments. Dimensions: 20x12x13cm.
| Akzentmaterial: | Keramik |
|---|---|
| Color: | Nature |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 18 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 19.5 cm |
| Height: | 11.5 cm |
| Weight IC: | 3.3 kg |
| Weight MC: | 9.9 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | O046 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











