Article number:10047720EAN:4007698280970
Bear with clothes, sitting made of plush beige 2 assorted (W/H/D) 24x21x15cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 31/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Beige plush bear, 24 cm, ideal for retailers and interior designers. High quality plush offers durability and versatility for creative decoration or commercial use. Minimal space requirement, maximizes customer experience and sales potential. Perfect for shop windows or themed room designs.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Plüsch |
| Color: | Beige |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Plüsch |
| Material: | Plush |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight IC: | 0.99 kg |
| Weight MC: | 5.94 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









