Article number:10011881EAN:4007698118815
Bear, plush in brown, 2 assorted, 12 cm
| IC / MC: | 12 / 96 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Our brown plush bears, 12 cm, offer retailers and interior designers versatile decoration and sales options. Made from high quality, durable plush, they offer high margin and easy presentation. Ideal for retail and creative interior design.
| Color: | Brown |
|---|---|
| Material: | Plush |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 12 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight IC: | 1.06 kg |
| Weight MC: | 8.5 kg |
| Shipping pallet: | 1152 |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | H303 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









