Article number:10027822EAN:4007698070946
Bear made of plush gray, pink, green, white 4-fold, (W/H/D) 11x14x8cm
| IC / MC: | 12 / 96 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Optimize your sales with the plush bear set in grey, pink, green and white. Made from high quality, durable material, it offers minimal storage costs and maximum appeal. Perfect for retail and decoration projects, it increases customer satisfaction through versatile design.
| Color: | Grey |
|---|---|
| Material: | Plush |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 8 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight IC: | 0.5 kg |
| Weight MC: | 4.03 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | W347 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











