Article number:10042991EAN:4018156242867
Artificial apple blossom branch made of plastic, pink/brown (H) 74cm
| IC / MC: | 12 / 96 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The artificial apple blossom branch made of durable plastic enriches your decoration concepts in retail and professional spaces. Easy to care for and versatile to integrate, its timeless design enhances your sales area appeal and efficiency. Ideal for professional shoppers and designers.
| Akzentmaterial: | Kunststoff |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Hauptmaterial: | Kunststoff |
| Material: | Plastic |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 0.5 cm |
| Width: | 0.5 cm |
| Height: | 74 cm |
| Weight IC: | 1.5 kg |
| Weight MC: | 12 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N053 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.










