Article number:10035238EAN:4007698437688
Apple with 10 LEDs with timer made of glass light purple (W/H/D) 11x12x11cm
| IC / MC: | 6 / 12 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The light purple glass apple with 10 LEDs and timer combines elegant design with functionality. Ideal for designers and retailers, it offers flexible decoration options and simple presentation. With its high-quality finish, it guarantees longevity and increases the attractiveness of your product range.
| Akzentfarbe: | Lila |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Purple |
| Hauptfarbe: | Lila |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | 10010521 – AAA Micro Stabbatterie |
| Depth: | 11 cm |
| Width: | 11 cm |
| Height: | 12 cm |
| Weight IC: | 2.31 kg |
| Weight MC: | 4.62 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W371 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.















