Article number:10043977EAN:4007698688097
Acorn nut figurine made of poly, gold (W/H/D) 9x9x9cm
| IC / MC: | 8 / 48 |
|---|---|
| PU: | 8 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The golden acorn nut poly figurine (9x9x9 cm) is ideal for stylish retail displays and interior design projects. High quality, durable material provides elegant accents to any environment, while its versatility offers an attractive margin and differentiation in the assortment.
| Color: | Gold |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas, Spring |
| IC quantity: | 8 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 8 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 1.76 kg |
| Weight MC: | 10.56 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W175 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









