Productnummer:10043420EAN:4007698671907
Set van 6 glazen kerstballen, gekleurd Ø8cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 4 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkelruimte met onze duurzame set van 6 kleurrijke kerstballen van hoogwaardig glas. Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers: hun opvallende kleurenpalet trekt klanten aan, terwijl de stevige afwerking zorgt voor een lange commerciële levensduur. Perfect voor opvallende etalages.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 4 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 16 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 0.17 kg |
| Gewicht BK: | 2.64 kg |
| Set: | Ja |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W304 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.












