Productnummer:10026083EAN:4007698049348
Liggend hert met glitters gemaakt van poly bruin (B/H/D) 10x10x5cm
| BK / BK: | 4 / 72 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Liggend hert met glitters gemaakt van poly Bruin (B/H/D) 10x10x5cm - Ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers, dit duurzame polyresin beeldje biedt een aantrekkelijke ontwerpoptie. Perfect voor decoratieve concepten, het vergroot de visuele aantrekkingskracht van je collecties en verhoogt de verkoopkansen.
| Akzentfarbe: | Braun |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Hauptfarbe: | Braun |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Bruin |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 4 |
| BK hoeveelheid: | 72 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Hoogte: | 5.5 cm |
| Gewicht BK: | 0.6 kg |
| Gewicht BK: | 10.8 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W066, W272 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










