Productnummer:10043349EAN:4007698669973
Adventdecoratie boom/hert van porselein/hout, wit (B/H/D) 23x17x23cm
| BK / BK: | 1 / 16 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Het adventsarrangement van fijn porselein en hout combineert tijdloos design met hoogwaardige afwerking. Het is ideaal voor detailhandelaren en interieurontwerpers en verhoogt de verkoop dankzij de elegante presentatie. Het is veelzijdig voor gebruik in commerciële ruimtes en maakt indruk met zijn duurzaamheid en stijlvolle esthetiek.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 16 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 23 cm |
| Breedte: | 23 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.61 kg |
| Gewicht BK: | 9.68 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W406 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










