Productnummer:10041565EAN:4007698624743
Lantaarn theelichthouder dennenvogel van wit glas (B/H/D) 7x8x7cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Theelichthouder van wit glas met levendig vogel- en bladmotief. Ideaal voor woonwinkels en winterdisplays, met een hoog winstpotentieel en eenvoudige integratie in seizoenscollecties. Het duurzame oppervlak zorgt voor duurzame kwaliteit en displaygereedheid en spreekt natuurminnende consumenten aan.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Glas |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 7 cm |
| Breedte: | 7 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 2.11 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W240 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










