Productnummer:10040506EAN:4007698604400
Natuurlijk mangohouten hertenstandaard (B/H/D) 27x41x6cm
| BK / BK: | 1 / 12 |
|---|---|
| VE: | 2 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 16/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Displaystandaard van natuurlijk mangohout met herten: Dit hoogwaardige decoratieve element van duurzaam mangohout is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het biedt een aantrekkelijke presentatie en veelzijdige toepassingsmogelijkheden in de verkoopruimte of voor professionele decoraties. Een stijlvolle, winstgevende highlight voor uw productassortiment.
| Akzentmaterial: | Mangoholz |
|---|---|
| Hauptmaterial: | Mangoholz |
| Kleur: | Natuur |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| Verpakkingseenheden: | 2 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 6 cm |
| Breedte: | 27 cm |
| Hoogte: | 41 cm |
| Gewicht BK: | 0.7 kg |
| Gewicht BK: | 8.45 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W067, W221 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










