Productnummer:10043559EAN:4007698676094
Yoga elandbeeldje van poly, 3-voudig, beige (B/H/D) 8x8x3cm
| BK / BK: | 12 / 48 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Beige gekleurd poly beeldje met rode en gouden accenten dat een speelse cadeaudecoratie is. Perfect voor winkels met kerstdecoraties die hun klanten willen verblijden met een unieke stijl. Duurzaam, compact en gemakkelijk weer te geven. Biedt een hoge marge en seizoensgebonden aantrekkingskracht voor winkels die op zoek zijn naar een feestelijke inventaris.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 3 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 8 cm |
| Gewicht BK: | 1 kg |
| Gewicht BK: | 3.98 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W444 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










