Productnummer:10046136EAN:4007698231682
Mok kabouter met kado van porselein Beige 2 assorti (B/H/D) 13x10x10cm 480ml
| BK / BK: | 12 / 36 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Ontdek de "Kaboutermok met geschenk" van duurzaam porselein, ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers. Het elegante, seizoensgebonden ontwerp stimuleert de verkoop door aantrekkingskracht toe te voegen aan het winkelontwerp en biedt veelzijdige presentatiemogelijkheden in een commerciële omgeving. Inhoud: 480 ml.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Eigenschappen: | NIEUW |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Kleur: | Beige |
| Materiaal: | Porselein |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 480 |
| Gewicht BK: | 4.49 kg |
| Gewicht BK: | 13.46 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









