Productnummer:10043736EAN:4007698680978
Figuur hond soldaat decor gemaakt van poly, 2-voudig, rood/groen (B/H/D) 5x22x4cm
| BK / BK: | 6 / 36 |
|---|---|
| VE: | 6 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Dit hondensoldaatdecor is gemaakt van duurzaam poly en biedt een eersteklas winkelpresentatie. Het opvallende rood/groene ontwerp trekt de aandacht en voegt een origineel tintje toe aan commerciële ruimtes, ideaal voor seizoensdecoratie en verkoopbevordering.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| BK hoeveelheid: | 36 |
| Verpakkingseenheden: | 6 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4 cm |
| Breedte: | 5 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht BK: | 1.06 kg |
| Gewicht BK: | 6.34 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W133 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










