Productnummer:10047185EAN:4007698266417
Rendier displaystandaard van natuurlijk hout (B/H/D) 12x18x2cm
| BK / BK: | 8 / 48 |
|---|---|
| VE: | 8 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar vanaf week 31/2026
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze rendierdisplay van duurzaam MDF-hout maakt indruk met zijn eenvoudige elegantie en veelzijdigheid. Ideaal voor detailhandelaars voor seizoensdecoratie of interieurontwerpers voor sfeervol design. Profiteer van een eenvoudige presentatie en aantrekkelijke verkoopmarges.
| Eigenschappen: | NIEUW |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 8 |
| BK hoeveelheid: | 48 |
| Verpakkingseenheden: | 8 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht BK: | 0.11 kg |
| Gewicht BK: | 0.65 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.











