Productnummer:10040133EAN:4007698588618
Kerstman met geschenk, ster van poly rood 2-voudig, (B/H/D) 4x17x4cm
| BK / BK: | 12 / 144 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Verfraai je winkelruimte met deze duurzame kerstman gemaakt van hoogwaardig poly. Hij is ideaal voor winkeliers en interieurontwerpers en combineert een tijdloos ontwerp met praktische afmetingen om veelzijdige decoratieve accenten te creëren en uw producten winstgevend aan te vullen.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Poly |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Poly |
| Kleur: | Red |
| Materiaal: | Poly |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 4.5 cm |
| Breedte: | 4.5 cm |
| Hoogte: | 17 cm |
| Gewicht BK: | 0.95 kg |
| Gewicht BK: | 11.38 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W441 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.










