Productnummer:10040043EAN:4007698586010
Jumbo mok, Vrolijk kerstfeest van steengoed groen, rood 2-voudig, (B/H/D) 13x10x10cm, 540 ml
| BK / BK: | 12 / 24 |
|---|---|
| VE: | 12 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De "Merry Christmas" jumbo mok van duurzaam steengoed (540 ml) is een winnaar in de detailhandel en voor decoraties. Met een decoratief ontwerp in rood en groen verhoogt hij de seizoensverkoop en vereenvoudigt hij de presentatie. Ideaal voor langdurige voorraad in commerciële omgevingen.
| Akzentfarbe: | Grün |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Steingut |
| Eigenschappen: | VERKOOP |
| Hauptfarbe: | Grün |
| Hauptmaterial: | Steingut |
| Kleur: | Groen |
| Materiaal: | Steengoed |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 12 |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| Verpakkingseenheden: | 12 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 10 cm |
| Breedte: | 13 cm |
| Hoogte: | 9.5 cm |
| Vullende hoeveelheid: | 540 |
| Gewicht BK: | 5.58 kg |
| Gewicht BK: | 11.16 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Ja |
| Catalogus site: | W464 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









