Productnummer:10040847EAN:4007698053697
Engel van mangohout bruin (B/H/D) 8x10x2,5cm
| BK / BK: | 24 / 144 |
|---|---|
| VE: | 24 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
Deze engel van mangohout zorgt voor elegante accenten in verkoopruimtes en showrooms. Het duurzame materiaal biedt winkeliers een aantrekkelijke marge en een breed scala aan decoratieve toepassingen. Ideaal voor commerciële omgevingen om de sfeer stijlvol te verbeteren.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 24 |
| BK hoeveelheid: | 144 |
| Verpakkingseenheden: | 24 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 2.5 cm |
| Breedte: | 8 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht BK: | 0.1 kg |
| Gewicht BK: | 14.26 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W045, W295, W558 |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









