Productnummer:10033187EAN:4007698389307
Kaarsenboog kerstman slee met 5 LED's gemaakt van natuurlijk hout (B/H/D) 32x27x5cm
| BK / BK: | 1 / 6 |
|---|---|
| VE: | 1 |
| prijs: | Log in of registreer |
Beschikbaar voor onmiddellijke levering
*BK = Binnenste karton / BK = Buitenste kartonProductinformatie
De lichtboog "Kerstman Slee" van duurzaam natuurlijk hout met 5 LED's biedt detailhandelaars en interieurontwerpers een eenvoudige presentatie van hoge kwaliteit. Ideaal voor seizoensdecoratie in een commerciële omgeving, creëert een aantrekkelijke sfeer en ondersteunt aantrekkelijke marges dankzij het duurzame ontwerp.
| Eigenschappen: | VERKOOP |
|---|---|
| Kleur: | Natuur |
| Materiaal: | Hout |
| Seizoen: | Kerstmis |
| BK hoeveelheid: | 1 |
| BK hoeveelheid: | 6 |
| Verpakkingseenheden: | 1 |
| Batterij nodig: | No |
| Diepte: | 27 cm |
| Breedte: | 32 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht BK: | 0.58 kg |
| Gewicht BK: | 3.5 kg |
| Set: | Geen |
| Gesorteerd: | Geen |
| Catalogus site: | W500 |
| Veiligheidsinformatieblad volgens GPSR: | Download |
Informatie
Voor meer productinformatie kunt u ons bellen:
Tel.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Klantenservice
Onze klantenservice is tijdens onze kantooruren te allen tijde per telefoon en e-mail voor u bereikbaar.
Leveringstermijn
Onze algemene levertijd is 5-7 werkdagen.
Tevreden klanten
* Wij vragen uw begrip voor het feit dat de levertijd tijdens het hoogseizoen met enkele dagen kan worden vertraagd. De details van de leveringstermijn hebben betrekking op zendingen naar Duitsland. Voor zendingen naar het buitenland is een langere verwerkingstijd vereist.









