Article number:10032918EAN:4007698381769
Wind light winter forest decor made of glass black, gold (W/H/D) 9x10x9cm
| IC / MC: | 12 / 36 |
|---|---|
| PU: | 12 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Fulfill your winter decor needs with our elegant lantern made of sturdy glass in black and gold. It impresses with its timeless design, ideal for discerning retailers and interior designers. Enhances the atmosphere and offers attractive margins with versatile use in professional environments.
| Akzentfarbe: | Schwarz |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Black |
| Hauptfarbe: | Schwarz |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| IC quantity: | 12 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 12 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight IC: | 4 kg |
| Weight MC: | 13 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W176 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









