Product information "Round garden sign for hanging, wood, 20x1.3x20/32cm, 1 piece, natural"
Round garden sign for hanging, wood, 20x1.3x20/32cm, 1 piece, natural
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Features: | SALE |
|---|---|
| Inner carton quantity: | 24 |
| Outer carton quantity: | 24 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 20 cm |
| Width: | 1.2 cm |
| Height: | 32 cm |
| Weight IC: | 1.572 kg |
| Weight OC: | 3.316 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 30.05.2026 |
| Suitable for outdoor use: | Yes |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
