Article number:10043564EAN:4007698676223
Porcelain fragrance lamp, white (W/H/D) 9x11x9cm
| IC / MC: | 6 / 48 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
This porcelain fragrance lamp impresses with its elegant design and robust finish, ideal for interior designers and retailers. It stylishly complements any ambience and offers high margins thanks to its long-lasting quality and visual appeal. Perfect for stores and decorative applications.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Porzellan |
| Color: | White |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Porzellan |
| Material: | Porcelain |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 48 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 11 cm |
| Weight IC: | 2.11 kg |
| Weight MC: | 16.9 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W558 |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.












