Article number:10029099EAN:4007698287405
Metal heart pendant, 30 pieces in glass, red (W/H/D) 4x5x0.5cm/10x12x10cm
| IC / MC: | 60 / 240 |
|---|---|
| PU: | 60 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
High-quality metal hearts in glass, ideal for retailers and interior designers. Even more attractive margins and easy presentation thanks to durable material. Perfect for decorative accents in retail spaces or projects. Carefully crafted for versatile use.
| Akzentfarbe: | Rot |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Metall |
| Color: | Red |
| Hauptfarbe: | Rot |
| Hauptmaterial: | Metall |
| Material: | Metal |
| IC quantity: | 60 |
| MC quantity: | 240 |
| Packaging units: | 60 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 0.4 cm |
| Width: | 5 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight IC: | 2.1 kg |
| Weight MC: | 8.4 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | W150, W488, W531 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









