Product information "KCG ceramic piggy bank, white (W/H/D) 17x15x15cm Medium piggy bank"
KCG ceramic piggy bank, white (W/H/D) 17x15x15cm Medium piggy bank
No reviews found. Be the first to share your insights.
Choose a different country or region to see content for your location and shop online
| Colour: | White |
|---|---|
| Material: | Ceramics |
| Inner carton quantity: | 2 |
| Outer carton quantity: | 12 |
| Packaging units: | 2 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 9 cm |
| Width: | 12 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight IC: | 0.99 kg |
| Weight OC: | 9.9 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Availability date: | 29.05.2026 |
| Safety data sheet: | Download |
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
