Article number:10039305EAN:4007698548339
Heart money box, heartfelt wishes, made of white ceramic (W/H/D) 16x15x5cm
| IC / MC: | 1 / 36 |
|---|---|
| PU: | 4 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The "Heart's Wishes" ceramic money box offers retailers versatile decoration options and attractive margins. Its robust finish ensures durability, while the elegant design appeals to discerning interior designers. Ideal for shop windows and salesrooms.
| Akzentfarbe: | Weiß |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Keramik |
| Color: | White |
| Features: | SALE |
| Hauptfarbe: | Weiß |
| Hauptmaterial: | Keramik |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 4 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4.8 cm |
| Width: | 15.7 cm |
| Height: | 15.2 cm |
| Weight IC: | 0.42 kg |
| Weight MC: | 15.05 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | N019 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









