Article number:10046259EAN:4007698235383
Gnome made of textile Beige (W/H/D) 19x32x16cm
| IC / MC: | 1 / 12 |
|---|---|
| PU: | 1 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
The gnome made of beige textile (19x32x16cm) combines durable quality with an appealing design. Ideal for retailers and interior designers, it offers versatile applications in shop windows or projects and promises an attractive margin through simple presentation and high demand in the decoration sector.
| Akzentfarbe: | Beige |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Textil |
| Color: | Beige |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Beige |
| Hauptmaterial: | Textil |
| Kollektion: | Minimal Xmas |
| Material: | Textile |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 12 |
| Packaging units: | 1 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 16 cm |
| Width: | 19 cm |
| Height: | 32 cm |
| Weight IC: | 0.93 kg |
| Weight MC: | 11.22 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











