Article number:10044773EAN:4029811202966
Glass bear with heart made of glass, 12-fold, transparent (W/H/D) 4x4x4cm in display
| IC / MC: | 24 / 96 |
|---|---|
| PU: | 24 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Create a lasting impression in shop windows and displays with the transparent glass bear with a heart. Ideal choice for retailers and interior designers: High-quality glass, versatile, guarantees attention and increases sales with elegant, long-lasting decoration solutions.
| Akzentfarbe: | Transparent |
|---|---|
| Akzentmaterial: | Glas |
| Color: | Transparent |
| Features: | NEU |
| Hauptfarbe: | Transparent |
| Hauptmaterial: | Glas |
| Material: | Glass |
| IC quantity: | 24 |
| MC quantity: | 96 |
| Packaging units: | 24 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 4 cm |
| Width: | 4 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight IC: | 0.66 kg |
| Weight MC: | 5.28 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.
























