Article number:10046221EAN:4007698234089
Girl with skis made of poly Pink/pink 2 assorted (W/H/D) 9x15x6cm
| IC / MC: | 6 / 72 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
Available in CW 36/2026
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Add charm to your display area with our durable poly figures. Designed in soft pink tones, they are ideal for retailers and interior designers who focus on quality and stylish presentation. Ideal for winter decoration in a commercial environment.
| Color: | Pink |
|---|---|
| Features: | NEU |
| Kollektion: | Sweet Wonderland |
| Material: | Polyresin |
| Season: | Christmas |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 72 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 6 cm |
| Width: | 9 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight IC: | 1.19 kg |
| Weight MC: | 9.5 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.











