Article number:10021440EAN:4007698214401
Giraffe money box, 2 assorted, ceramic, W18 cm
| IC / MC: | 1 / 8 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
instantly available
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Boost your sales appeal with the Giraffe ceramic money box. Perfect for retailers and interior designers, this durable, 18 cm high accessory features charming, assorted designs that fit seamlessly into modern décor schemes for increased customer satisfaction.
| Color: | Gelb |
|---|---|
| Features: | SALE |
| Material: | Ceramic |
| IC quantity: | 1 |
| MC quantity: | 8 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 13.5 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 17.8 cm |
| Weight IC: | 0.83 kg |
| Weight MC: | 7 kg |
| Shipping pallet: | 192 |
| Set: | No |
| Sorted: | Yes |
| Catalogue site: | A057 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









