Article number:10042696EAN:4007698654221
Flower figurine made of metal/wood, yellow/green/pink (W/H/D) 30x19x5cm
| IC / MC: | 6 / 36 |
|---|---|
| PU: | 6 |
| Price: | Please login or register |
Pre-Order
*IC = Inner Carton / MC = Master CartonProduct information
Vibrant floral silhouettes in yellow, green and pink adorn this metal and wood figurine. It is suitable for retailers and gift stores looking for durable, versatile pieces with high margin potential. Perfect for adding subtle charm to any setting.
| Color: | Gelb |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Season: | Spring |
| IC quantity: | 6 |
| MC quantity: | 36 |
| Packaging units: | 6 |
| Battery required: | No |
| Depth: | 5 cm |
| Width: | 30 cm |
| Height: | 19 cm |
| Weight IC: | 0.95 kg |
| Weight MC: | 5.69 kg |
| Set: | No |
| Sorted: | No |
| Catalogue site: | O009/N017 |
| Safety datasheet: | Download |
Information
Please call us for more product information:
Phone.: +49 (0)2203 / 297 11 10
Customer service
Our customer service is available to you at any time during our business hours by telephone and email.
Delivery time
Our general delivery time is 5-7 working days*.
Satisfied customers
* We ask for your understanding that the delivery time may be delayed by a few days during the high season. The delivery time information refers to the shipping to Germany. Shipments to foreign countries require longer processing times.









